Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Mini Tadilat Timi, 2015 yılında kurulan Pir Dekor İç Mimarlık ve Dekorasyon Reklam İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti firmasının projelerini destekler. Tasarım sürecinden, uygulamaya kadar tüm proje aşamalarında İç Mimarlar Odası’na kayıtlı iç mimarlar ve profesyonel ekibiyle hizmet sunarak ; tadilat ve dekorasyon, yalıtım ve tesisat, mimari proje alanlarında ekstra destek verir. Bu alanlar da yarım kalmış işlerin devamını sağlar. Ofis ve çok çalışanlı iş yerlerine sürekli hizmet verir. Tamamlanan projelerin takibini sürdürür. Herhangi bir çağrı olmasa dahi 6 ay da bir proje mekanlarını gezer ve gözlemlediği problemleri onarır.

Vizyonumuz

Şahıs veya kurumsal firmaların tadilat ve dekorasyon düzenlerine bir iç mimar ile doğrudan rehberlik edebilmeyi hedeflerken; Mini Tadilat Timi dekorasyon rehberliğinde sürekliliği esas alır.

Hakkımda

İç mimari projelendirme ve yapılandırma, tadilat ve dekorasyon, yalıtım ve tesisat, uygu- lama ve kontrol hizmetleri vermekteyim. Yoğun çalışma temposunun yanı sıra aileme ve hobilerime zaman ayırırım. Karate, bisiklet, dağ sporları, ülke keşieri, şehir silüetleri çizimi ve Türkiye’yi gezerek çizimler yapmak ilgi alanlarım arasındadır. Eğitim ve kariyer hayatıma gelecek olursak;

2004 yılında Marmara Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünü kazanarak tasarım hayatına ilk adımı attım. Devlet bursuyla İtalya Milano NABA Üniversitesi’ne davet alarak; endüstriyel tasarım ve iç mimarlık eğitimleri aldım. 2010 yılında iç mimarlık bölümünü dereceyle tamamladım. Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli projelerle ödüller almaya hak kazandım.

2011 yılında Milli Eğitim Özel Sanayii Nefise Güzel Sanatlar ve Tasarım Kursunu kurdum. Bu sayede yüzlerce öğrenciye eğitim verilerek sanat ve tasarım fakültelerini kazanmala- rını sağladık. 2015 yılında Pirdekor İç Mimarlık ve Dekorasyon Firmasını kurdum. 2019 yılında GÜSTAD (Güzel Sanatlar ve Tasarım Derneği) Yönetim kurulu başkanı seçildim.

Ceyhun Arslan

Kurucu / İç Mimar

Birlikte harika şeyler yapalım

Seni görmek için sabırsızlanıyoruz.

[mc4wp_form id=”1856″]